Reklama
Strona głowna Gwiazdy Karol Strasburger opowiada o porodzie żony

Karol Strasburger opowiada o porodzie żony

od Karolina Melon
Reklama
 

Karol Strasburger to świeżo upieczony tatuś, który bardzo mocno pilnuje swojej prywatności. Po narodzinach córeczki postanowił trochę uchylić rąbka tajemnicy. Udzielił pierwszego wywiadu dla tygodnika “Twoje Imperium”, w którym zdradził szczegóły porodu oraz imię córeczki, które brzmi Laura. Okazuje się , że aktor nie był obecny przy porodzie ponieważ jest zdania, że nie jest to atrakcyjny widok.

“Nie byłem obecny przy porodzie i nie przecinałem pępowiny. Ja takich rzeczy nie uznaję, to nie jest atrakcyjny widok. Do niczego nikomu nie jest potrzebny. Za to obecnie jest zwyczaj, że ojciec tuż po narodzinach przyjmuje dziecko pierwszy i robi tzw. kangurowanie. I to miało miejsce – zdradza aktor.

Przyznaje , że pomaga żonie w codziennych obowiązkach przy małej aczkolwiek ostatnio mimo chęci nie pozwalają mu na to obowiązki zawodowe:

Ja ostatnio ciągle jestem w pracy. Nagrywam właśnie świąteczne odcinki “Familiady”. Nagrania są od rana do nocy, nie mam więc jak pomóc Małgorzacie, chociaż zwykle to robię. Tworzymy zgraną parę i wymieniamy się obowiązkami – przyznaje zapracowany Karol.

Aktor jednak zobowiązuje się do pomocy oraz obiecuje, że mimo natłoku pracy będzie starał się jak najwięcej pomagać;

Będę przewijał dziecko. Jestem odpowiedzialnym ojcem, który z przyjemnością będzie robił wszystko, co trzeba. Chociaż karmić piersią, oczywiście, nie będę. Narodziny dziecka to jest niebywały proces i człowiek w dojrzałym wieku przeżywa to inaczej, głębiej, poważniej – podsumowuje szczęśliwy tata.

Materiały prasowe

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Karol Strasburger o zatrudnieniu opiekunki dla dziecka! - Begio.pl 28 stycznia 2020 - 15:31

[…] Karol Strasburger zabrał głos związany w sprawie zatrudnienia opiekunki dla dziecka! Czy razem z żoną postanowił wynająć pomoc? […]

Napisz

Zostaw komentarz