Reklama
Strona głowna Gwiazdy Karol Strasburger w “DDTVN” zdradza zalety późnego ojcostwa

Karol Strasburger w “DDTVN” zdradza zalety późnego ojcostwa

od Karolina Melon
Reklama
Karol Strasburger ostatnio był gościem Doroty Wellman i Marcina Prokopa w “DDTVN”. Jak wiadomo aktor mimo wieku 73 lat dopiero w ubiegłym roku poślubił swoją ukochaną oraz został ojcem córeczki Laury. Prowadzący oczywiście poruszyli temat różnicy wieku, która dzieli go z żoną. Wynosi ona bowiem 36 lat pytaniem czy im to nie przeszkadza.

“Głównie podkreślamy o ile żona jest młodsza, a o ile on jest starszy. Niewątpliwie jest to jakiś problem, bo przecież nie jesteśmy wieczni. Wiek jest pewnym elementem, który mnie niepokoi – mówił Karol Strasburger.

Następnie dziennikarze byli ciekawi czy nie żałuje, że dopiero teraz zdecydował się na dziecko.

“Wtedy byłem tak zajęty sobą i karierą, że mnie nie było. To było ważniejsze. Czy byłoby lepiej gdybym wcześniej miał dziecko? Pewnie tak, ale się nie składało – wyznał.

Celebryta tak naprawdę uważa, że teraz jest jego najlepszy czas. Poprzez swoje ojcostwo czuje się doskonale i o wiele młodziej. Wiele rzeczy postrzega inaczej i nabrał dystansu do życia.

“Starzejemy się wszyscy, ale młodość jest stanem umysłu. A gdy zdrowie jeszcze w tym pomaga to jest ok. Moja psychika i sposób postrzegania życia są takie, że czuję się bardziej młody, niż miałem 25 lat. Byłem za poważny, zgrzany na karierę. Bardzo łatwo było mnie dotknąć, zrazić, a i ja wszystko wiedziałem za dobrze, łatwo było mi ocenić kolegów. Teraz przyglądam się światu i uśmiecham. Pojawiły się inne rzeczy, ważniejsze – stwierdził w “DDTVN”.

Inskarolstrasburger.official
tagram/

Zdradził również, że początki nie są łatwe mała trochę daje w kość, ale znoszą to cierpliwie. Razem z żoną kochają małą Laurę nade wszystko.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz