Reklama
Strona głowna Gwiazdy Karol Strasburger został ojcem

Karol Strasburger został ojcem

od Karolina Melon
Reklama
Karol Strasburger znany jest z pilnowania swojej prywatności. Najpierw udało mu się utrzymać w tajemnicy ślub, który odbył się w wakacje. Jego wybranką została jego wieloletnia menadżerka Małgorzata Weremczuk. Parę dzieli 37 lat różnicy jednak okazuje się ,że to nie jest przeszkoda aby założyć rodzinę. Celebrycie  również  udało się utrzymać w tajemnicy ciąże, o której krążyły plotki, ale nie zostały potwierdzone. Jak się okazuje w miniony weekend został ojcem uroczej córeczki. Postanowił zrobić wyjątek i w rozmowie z “Faktem” zdradził szczegóły narodzin małej gwiazdy:

“Wszystko zakończyło się dobrze. Poród przebiegł dość sprawnie, choć dla Małgosi był męczący. Nasza córeczka urodziła się zdrowa i radosna. Dostała 10 punktów w skali Apgar. Jesteśmy w siódmym niebie, pękam ze szczęścia – powiedział w wywiadzie dla tabloidu.

Zdradził również jak w nowej roli radzi sobie świeżo upieczona mama:

“Małgosia jest zmęczona, prawie nie śpi. Karmi córeczkę piersią co trzy godziny, bo mała tego się domaga. Bycie w ciąży to spory ciężar i trudny okres dla przyszłej mamy. Potem okazało się, że nadchodzi poród, choć termin był za tydzień. Małgosia znosi jednak cierpienia fantastycznie i dzielnie.

Materiały prasowe

Imię jakie rodzice wybrali dla córuni to Laura.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz