Reklama
Strona głowna Gwiazdy Karolina Bielawska opowiedziała pierwszy raz o swoim chłopaku!

Karolina Bielawska opowiedziała pierwszy raz o swoim chłopaku!

od Damian Kowal
Reklama
Karolina Bielawska zdobyła tytuł Miss Polonia 2019. W jednym z wywiadów dla jastrzabpost.pl zdradziła jakie emocje towarzyszyły jej podczas konkursu oraz tym jak dopingował jej chłopak.

Miss pochodzi z województwa łódzkiego, a na co dzień studiuje zarządzanie w języku angielskim na Politechnice Łódzkiej.
Karolina skomentowała swoją wygraną słowami:

Czułam te emocje od samego początku. Od pierwszego wyjścia wiedziałam, że wszyscy mi tutaj kibicują. Kiedy się dowiedziałam, to byłam zaskoczona i przeszczęśliwa. Odebrało mi mowę, a rzadko się to zdarza.

Bielawska uwielbia podróże oraz poznawanie nowych kultur. Od wielu lat jest także szczęśliwie zakochana w swoim chłopaku. To właśnie on najbardziej kibicował jej podczas przygotowań do konkursu i w dniu finału:

Chłopak kibicował, trzymał kciuki, wspierał. Widziałam, że ciągle się do mnie uśmiechał. Moją największą pasją są podróże i nic nie jest mi w stanie tego zastąpić. Dlatego bardzo się cieszę, że wygrałam wakacje marzeń. Mogę podróżować, kształcić się i poznawać nowych ludzi. Jako miss chciałabym zwrócić uwagę na wiarę w siebie. Mnie jej zawsze brakowało, a dziś udowodniłam, że warto walczyć o siebie i spełniać swoje marzenia. Czasami kobiety nie wierzą, że może im się udać. Jakieś małe porażki przekreślają ich drogę. A naprawdę warto walczyć o swoje marzenia, bo nic nam tego nie zastąpi.

Co myślicie o nowej Miss?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Karolina Bielawska (@karolinabielawska)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz