Reklama
Strona głowna Gwiazdy Karolina Gilon o rezygnacji z programu “Taniec z Gwiazdami”!

Karolina Gilon o rezygnacji z programu “Taniec z Gwiazdami”!

od Damian Kowal
Reklama
Karolina Gilon zdradziła szczegóły odrzucenia propozycji udziału w programie “Taniec z Gwiazdami”. Czym spowodowany jest jej brak udziału w tanecznym show?!

Modelka zdecydowała się ostatecznie wypowiedzieć na temat braku udziału w programie. Odrzucenie propozycji miało miejsce ze względu na podróż do Stanów Zjednoczonych. Karolina wyjaśniła to słowami:

Wszędzie poszła informacja, że będę w „Tańcu z Gwiazdami”, dostałam faktycznie propozycję, ale niestety miałam plany, które były dużo wcześniej doprecyzowane. Lecę za ocean na bardzo długo i w związku z tym nie mogłam się podjąć tego. Jak w coś wchodzę, to na 100% i niestety nie mogłoby mnie być tutaj na treningach, a nie można sobie pozwolić w „Tańcu z Gwiazdami” na tak długą przerwę.

Gilon bardzo chętnie wzięłaby udział w programie. Liczy więc, że propozycja będzie nadal aktualna w przyszłym roku:

Więc niestety w tym roku się nie uda, ale mam nadzieję, że w 2021 owszem. Żałuje, że nie wystąpię w show, bo to fantastyczna przygoda. Taniec towarzyski to moje marzenie, więc ten program dałby mi namiastkę spełnienia go. Ale niestety, pewne sprawy zostały zaplanowane, więc muszę się temu poświecić.

W rozmowie z jastrzabpost.pl zdradziła cel dalekiej wycieczki:

Lecę zawodowo. Aczkolwiek znajdę chwilę na odpoczynek.

Życzymy w takim razie udanej wycieczki oraz wypoczynku!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Karolina Gilon (@karolinagilonofficial)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz