Reklama
Strona głowna Gwiazdy Karolina Korwin-Piotrowska parę królewską nazywa “nierobami”

Karolina Korwin-Piotrowska parę królewską nazywa “nierobami”

od Karolina Melon
Reklama
Karolina Korwin-Piotrowska jest znana z ciętego języka oraz dolewania oliwy do ognia. Tym razem na jej drodze stanęła para królewska, która właśnie ogłosiła, że opuszcza Wielką Brytanie i wylatuje do Ameryki. Postanowili odejść od rodziny królewskiej i chcą rozpocząć nowe życie. Ostatnio również swoje trzy grosze postanowiła dołączyć nasza dziennikarka, która opublikowała post na swoim Instagramie nazywając parę niezbyt ogarniętymi nierobami.

“Serio?
Świat wariuje, jest na krawędzi wojny, płonie Australia, katastrofy w Afryce, u nas tną Bieszczady i mamy sezon łowiecki, a media interesują się niemal wyłącznie tym, ze para niezbyt ogarnietych, królewskich nierobów o statusie celebryckim wyprowadza się od swojej chorobliwie patologicznej rodzinki?
No kurde, serio?

Instagram/karolinakp

Parze królewskiej się oberwało i to nie tylko od naszej dziennikarki. Fani również nie dają im spokoju jednak od kilku dni milczą. Skoro królowa Elżbieta II zaakceptowała decyzję młodych to nam nic innego nie pozostaje. Może sami po czasie zmienia zdanie i wrócą do rodziny królewskiej.Póki co pozostaje cierpliwie czekać na rozwój sytuacji.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz