Reklama
Strona głowna Gwiazdy Karolina Korwin Piotrowska skrytykowała Black Friday!

Karolina Korwin Piotrowska skrytykowała Black Friday!

od Marcin Karwoski
Reklama
Już w ten piątek obchodziły Black Friday. Karolina Korwin Piotrowska na swoim instagramie wyraziła swoją opinie na temat tego dnia. Gwiazda swoich fanów namawiała do powściągliwości podczas zakupowego szaleństwa.

Karolina Korwin Piotrowska na swoim instagramie bardzo chętnie wyraź swoją opinie na wiele tematów. Tym razem poruszyła temat nadchodzącego święta.

Karolina na swoim instagramie zamieściła post w którym bardzo krótko podsumowała Black Friday. Gwiazda w kilku zdaniach bardzo mądrze opisała swoje zdanie na ten temat. Jej zdaniem warto jest się zastanowić przed kupieniem kolejnych pierdoły.

Czy naprawdę potrzebujecie tych wszystkich rzeczy, które kupujecie, bo inni też kupują, a wcale ich nie potrzebujecie? Nie weźmiemy tego do trumy. Serio. Fuck Black Friday – czytamy w opublikowanym wpisie.

#fuckblackfriday
Edit: ze względu na poziom komentarzy, będą wyłączone do odwołania 😉 Buziaczki – czytamy w opisie opublikowanego wpisu przez Karolinę.

A jakie jest wasze zdanie na temat nadchodzącego święta Black Friday. Zapraszamy do dyskusji na ten temat w komentarzach pod opublikowanym wpisem. Jesteśmy ciekawi co sądzicie o tym wszystkim.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz