Reklama
Strona głowna Gwiazdy Karolina Pisarek pierwszy raz opowiedziała o rozstaniu!

Karolina Pisarek pierwszy raz opowiedziała o rozstaniu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Karolina Pisarek ostatnio była gościem w Dzień Dobry TVN. Gwiazda podczas emisji programu opowiedziała o rozstaniu z swoim chłopakiem Danielem Kenji Matsunagą.

Karolina Pisarek dość niedawno rozstała się z swoim chłopakiem. Gwiazda od tego czasu jeszcze nie poruszała tego tematu publicznie. Dziś wszystko się wyjaśniło. Warto przypomnieć, że poznali się oni w Japonii oraz, że żyli on na odległość.

Nie zgodzę się, że związki na odległość nie mają racji bytu. Więź między nami jest mocna pomimo tego, że nie mieszkamy w jednym kraju (…) Dzięki odległości możemy doświadczyć miłości i poczuć to, że za kimś tęsknimy i jak bardzo chcemy kogoś zobaczyć – zdradziła kiedyś w rozmowie z Plejadą.

Modelka podczas emisji programu Dzień Dobry TVN pierwszy raz poruszyła ten temat. Gwiazda swoją wypowiedz zaczęła tymi słowami.

Daniel pokazał mi dużo dobrego, mieliśmy te same wartości, tak samo dbamy o rodzinę, jesteśmy chrześcijanami. Dużo szczęścia było w tym związku, na pewno, niestety mieliśmy inny pogląd na związek

Na koniec gwiazda dodała, że miłość nie zawsze jest najważniejsza w związku.

Czasem miłość nie wystarcza, żeby zbudować coś lepszego i myślę, że każdy powinien iść w swoją stronę

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz