Reklama
Strona głowna Gwiazdy Karolina Pisarek zdradza efekty swojej diety!

Karolina Pisarek zdradza efekty swojej diety!

od Damian Kowal
Reklama
Karolina Pisarek zdradziła właśnie sekret swojej sylwetki. Czy stosuje jakąś specjalną dietę?!

W czym zatem tkwi sekret sylwetki finalistki 5 edycji programu “Top Model”?

Karolina podzieliła się na swoim Instastories szczegółami dotyczącymi swojej diety. Modelka korzysta z modnej ostatnio “diety pudełkowej” przez co posiłki są bardzo zróżnicowane. W ciągu dnia spożywa 5 posiłków starając się robić trzygodzinne przerwy po każdym z nich.

Przykładowy dzień rozpoczyna jedząc granolę z owocami i jogurtem koniecznie bez laktozy. Drugie śniadanie składa się głównie z sałatek z dodatkiem kaszy, a obiad to risotto za szpinakiem oraz grzybami. Po godzinie 16 Karolina może zjeść coś słodkiego i tutaj z “pomocą” przychodzi brownie. Ostatni posiłek je zazwyczaj około godziny 19 i jest to bardzo często zupa krem z warzyw.

Jednak dieta to nie wszystko… Karolina stara się często uczęszczać na siłownie co również dokumentuje i udostępnia na swoich portalach społecznościowych.

Karolina ćwicząc stara się także motywować innych lub co najważniejsze pomagać. Na chwilę obecną możecie wylicytować trening z Karoliną oraz jej trenerką. Cały dochód ma trafić na cel charytatywny.

Do wylicytowania jest trening ze mną i z Gosią! Razem ❤️😍 będzie mega fun, ostry wycisk i świadomość pomocy innym! 😍Środki zostaną przeznaczone na cel charytatywny!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Karolina Pisarek (@karolina_pisarek)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz