Reklama
Strona głowna Gwiazdy Karolina Pisarek zdradziła swoje marzenie!

Karolina Pisarek zdradziła swoje marzenie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Karolina Pisarek ostatnio na swoim instagramie zaskoczyła chyba wszystkich. A to wszystko przez jej marzenie. Gwiazda zdradziła o czym teraz marzy.

Karolina Pisarek jest bardzo popularną modelka. Celebrytka przez tak dynamiczną karier ma bardzo mało czasu dla siebie. Gwiazda również przez to bardzo rzadko bywa w Polsce. Tym razem jednak postanowiła odwiedzić Warszawę. Modelka również z tej okazji pochwaliła się zdjęciem na którym prezentowała się zdaniem wielu idealnie.

Karolina na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w bardzo modnej stylizacji. Gwiazda w opisie zdradziła, że śnieg w stolicy bardzo ją zaskoczył. Jednak okazuje się, że modelka ma związany z nim marzenie.

Dziś jestem zabiegana! Trochę obowiązków, trochę czasu dla siebie! Ogromną niespodzianką był padający śnieg w Warszawie przyznam szczerze, że brakowało mi tego, tej zimy! W szczególności na święta.. Ale lepiej późno, niż wcale! Może uda mi się w tym roku jeszcze ulepić bałwana! A Jak Wasz dzień? – czytamy w opisie opublikowanej fotografii przez Karolinę.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz