Reklama
Strona głowna Gwiazdy Karolina Plachimowicz była prostytutką!

Karolina Plachimowicz była prostytutką!

od Marcin Karwoski
Reklama
Karolina Plachimowicz zarabiała na swoje życie jako prostytutka. W ostatnim wywiadzie zdradziła trochę więcej szczegółów. Okazuje się, że gwiazda stała się ofiarą jej najbliższych osób.

Karolina Plachimowicz udzieliła wywiadu portalowi Plotek.pl. Gwiazda na swoim instagramie opublikowała wpis w którym wszystko opisała.

Od jakiegoś czasu pojawiały się spekulacje na temat tego, jak zarabiam na życie. Napiszę wprost – zostałam wykorzystana przez najbliższe mi osoby. Osoby, którym ufałam, które kochałam i które obiecały mi pomóc stanąć na nogi. Zostałam potraktowana jak przedmiot, a moje ciało zostało wykorzystane dla zaspokojenia najniższych ludzkich instynktów. – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Tu nie chodzi o moją obronę. Tu chodzi o moje życie. A moje życie nie było usłane różami, choć może wielu z was tak się wydawać. Dzisiaj napiszę wam całą prawdę, choć jest to dla mnie bardzo trudne i robię to tylko i wyłącznie dla mojego dziecka. Zdaję sobie sprawę, że wyleje się na mnie za to wiadro pomyj i fala hejtu. Teraz nie jest to dla mnie najważniejsze. Najważniejsze jest to, żebym zamknęła za sobą stary rozdział życia i otworzyła nowy. Od jakiegoś czasu pojawiały się spekulacje na temat tego, jak zarabiam na życie. Napiszę wprost – zostałam wykorzystana przez najbliższe mi osoby. Osoby którym ufałam, które kochałam i które obiecały mi pomóc stanąć na nogi. Zostałam potraktowana jak przedmiot a moje ciało zostało wykorzystane dla zaspokojenia najniższych ludzkich instynktów. Kiedy zmuszona zostałam wejść w ten okrutny świat, okradziono mnie i zmuszono do oddania wszystkich zarobionych pieniędzy. Wtedy nie było już odwrotu. Stałam się niewolnikiem bezwzględnego systemu szarej, brudnej strefy. A chciałam tylko zapewnić dobre dzieciństwo i byt mojej córce. I choć wielu z was może tego nie rozumieć i nie zdawać sobie sprawy z mojego położenia w tamtym czasie – naprawdę nie miałam wyjścia. Wpadłam w błędne koło a po krótkim czasie w głęboką depresję. Obecnie jestem pod opieką lekarzy i terapeutów, staram się poukładać moje życie na nowo. Stąd moja decyzja o czasowym pobycie mojego dziecka u byłego partnera, który choć dla mnie nie był dobrym człowiekiem, dla mojej córeczki jest bardzo dobrym ojcem. W takich sytuacjach swoje ego należy odstawić na drugi plan i skupić się na dobru dziecka. A dobrem mojego dziecka, jest moje dobro, czyli rozpoczęcie nowego rozdziału życia. Przepraszam, jeżeli kogoś zawiodłam. Zarówno moją rodzinę, przyjaciół jak i fanów. I dziękuję Bogu za odwagę. PS Zdjęcia, które widzicie w tym poście, miały być wykorzystane do szantażowania mnie. Nie chcę po raz kolejny być ofiarą, dlatego zdecydowałam się ujawnić je wcześniej niż moi oprawcy. Wasza Karolina.

A post shared by 🇵🇱Karolina Plachimowicz🇵🇱 (@karolina_plachimowicz) on

Plotek.pl postanowił potwierdzić te informacji i skontaktował się z nią.

Gwiazda odpowiedziała na wiele pytań. Jedno z nich to jak zareagowała jej mama na takie informacje.

Wydaje mi się, że mama latami podejrzewała, ale dopóki nie miała dowodów, nie podejmowała tematu. Nie sądziła, że może zdarzyć się taka historia. Ja unikałam rozmów na ten temat. Mama nie rozumiała, czemu rozstałam się z partnerem. Nie chciałam, żeby wiedziała, jaka była prawda, bo była ona smutna.- odpowiedziała.

Gwiazda również zdradziła swoje zarobki.

Zależy, raz cztery, raz dwa tysiące euro. Jak się umawiałam na chwilę to 150 euro. Pieniędzy było dużo, ale ja ich nie mam.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz