Reklama
Strona głowna Gwiazdy Karolina Plachimowicz opowiedziała o tym jak była prostytutką

Karolina Plachimowicz opowiedziała o tym jak była prostytutką

od Marcin Karwoski
Reklama
Karolina Plachimowicz już kolejny raz jest bardzo wychwytywana w internecie. Tym razem wszystko za sprawą tego, że przyznała się do bycia prostytutką.

Karolina Plachimowicz kilka dni temu na swoim instagramie wyznała, że pracowała  jako prostytutka. Kobieta w bardzo obszerny wywiadzie którego udzieliła serwisowi Plotek.pl. Zdradziła, że była ona szantażowana oraz zdradziła szczegóły tego zawodu.

Karolina pojawiła się również w poniedziałkowym wydaniu programu Uwaga. Gwiazda chwile po emisji tego odcinka dodała post w którym kolejny raz zaszokowała wszystkich.

Kochani program wyszedł jak wyszedł ja się tłumaczyć nie mam zamiaru z niczego .Nie czuje ani urazu ani żalu ani niczego.Każdy ma możliwość wypowiedzenia swojego zdania i opinii.Proszę o jedno aby moja rodzina nie płaciła za moje błędy.Możecie na mnie wylewać co chcecie nie czuje żadnej urazy ale nie wylewajcie tego na moja rodzine bo jest niewinna w tej sytuacji Ja biorę leki wiec nie mam w sobie żadnych emocji są uśpione.Ale rodzina to mocno przeżywa i nie chce by ktoś osadzał ich przeze mnie.Cała winę ponoszę ja i się do wszystkiego przyznaje.Biorę wszystko na siebie i nie mam żadnego słowa usprawiedliwienia na swoją osobę.Buziaki – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Kochani program wyszedł jak wyszedł ja się tłumaczyć nie mam zamiaru z niczego .Nie czuje ani urazu ani żalu ani niczego.Każdy ma możliwość wypowiedzenia swojego zdania i opinii.Proszę o jedno aby moja rodzina nie płaciła za moje błędy.Możecie na mnie wylewać co chcecie nie czuje żadnej urazy ale nie wylewajcie tego na moja rodzine bo jest niewinna w tej sytuacji 💋Ja biorę leki wiec nie mam w sobie żadnych emocji są uśpione.Ale rodzina to mocno przeżywa i nie chce by ktoś osadzał ich przeze mnie.Cała winę ponoszę ja i się do wszystkiego przyznaje.Biorę wszystko na siebie i nie mam żadnego słowa usprawiedliwienia na swoją osobę.Buziaki 💋

A post shared by 🇵🇱Karolina Plachimowicz🇵🇱 (@karolina_plachimowicz) on

Internauci w komentarzach bardzo negatywnie skomentowali zachowanie prowadzącego Uwagę.

Pan redaktor nie pokazał ani klasy ani dobrego wychowania, a wymaga tego od pogubionej młodej kobiety, która ma odwagę mówić o swoich wadach.

Moim zdaniem bardzo stronniczo i agresywnie prowadzona rozmowa przez pana dziennikarza, aż mi się przykro zrobiło z powodu tej kobiety.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz