Reklama
Strona głowna Gwiazdy Karolina Szostak zniesmaczona zachowaniem sprzedawcy czereśni

Karolina Szostak zniesmaczona zachowaniem sprzedawcy czereśni

od Karolina Melon
Reklama
Karolina Szostak jest kwitnącą gwiazdą Polsatu .Głośno o dziennikarce zrobiło się kilka lat temu gdy zrzuciła kilkanaście kilogramów.  Przeszła wówczas bardzo dużą metamorfozę i od tam tej pory jej życie uległo zmianie.

Jednak niedawno Karolina Szostak spotkała się z nie miłą sytuacją.

Zdarzenie miało miejsce na zieleniaku podczas zakupów. Dziennikarka kupując czereśnie  chciała zapłacić kartą i usłyszała nie miły komentarz .  Sprzedawca złożył jej niemoralną propozycję ,postanowiła to opublikować na InstaStory.

“Kochani, jak niski jest upadek człowieka. Zatrzymuję się w warzywniaku obok Polsatu, chciałam kupić czereśnie. Podchodzę i pytam: “Czy mogę zapłacić kartą?”. Sprzedawca odpowiedział: “Nie może pani kartą, ale może pani w naturze”. Co się w takim momencie mówi, co się odpowiada? – powiedziała zniesmaczona prezenterka.

Reakcja sprzedawcy obok również wiele ma do życzenia.

“Obok mnie stoi pan, myślę, że koło siedemdziesiątki. Z tego co usłyszał, rechocze. Zwróciłam mu uwagę, że to jest niestosowne, podobnie jak panu, który sprzedawał mi czereśnie. Powiedziałam, że to jest karalne, ale pan nie bardzo się tym przejął. Powiedział, że teraz za wszystko można iść do więzienia – dodała dziennikarka.

Oburzenie Karoliny Szostak jest jak najbardziej na miejscu . Sytuacja nie powinna mieć w ogóle miejsca.

Materiały prasowe

 

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz