Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kartky odpowiada na zarzuty!

Kartky odpowiada na zarzuty!

od Marcin Karwoski
Reklama
Kartky całkiem niedawno został oskarżony przez swoją była partnerkę o przemoc fizyczną oraz psychiczną. Wiktora Cwynar na swoim instagramie opublikowała bardzo poważne zarzuty. Raper teraz postanowił na nie odpowiedzieć.

Kartky na swoim Facebooku napisał oświadczenie. Jak chyba każdy się domyślił on postanowił zrzucić winę na Wiktorię. Internauci teraz podzielili się na dwie strony. Jedni wspierają rapiera a inni jego byłą partnerkę.

Wariaty. Choroby się leczy. Jeśli miałbym dyskutować to serio, nie uwierzylibyście mi. (…) ponownie to po 1, żadne z was moim zdaniem nie jest predysponowane do tego, żeby jakkolwiek domagać się JAKICHKOLWIEK wyjaśnień, a dwa, nie mam zamiaru gadać z jakimiś randomami, NIE O SWOIM ŻYCIU. – zaczął w swoim oświadczeniu.

Jeśli jeszcze raz KIEDYKOLWIEK KTOKOLWIEK mnie będzie próbował rozj***ć, tylko dlatego, że nie pojechaliśmy cytuje: K**A ty znowu płytę robisz, ja chcę na Malediwy, normalny chłopak to mi stawia wszystko i ma auto” to nie ręczę za siebie.- dodał na koniec

A wy po której stronie jesteście bronicie rapera czy może jego była partnerkę?.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz