Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kartky został oczerniony o znęcanie się nad partnerką!

Kartky został oczerniony o znęcanie się nad partnerką!

od Marcin Karwoski
Reklama
Wiktoria Cwynar jest już była partnerka Kartky’ego. Modelka na swoim instagramie postanowiła opisać ich związek. W jej relacji nie brakowało drastycznych szczegółów. Jak się okazało przez dwuletnia relacje celebrytka popadła w depresję!

Kartky jest bardzo znaną postaci przez fanów rapu. Jak się okazuje 30-latek znęcał się psychicznie oraz fizycznie nad swoją była partnerką Wiktorię Cwynar wsparła sama Maja Staśko. Która udostępniła dalej wymowny wpis który opisywał sytuacje która miała miejsce po koncercie rapera.

Ciąganie za włosy po podłodze, bicie, rzucanie we mnie przedmiotami, aż wreszcie duszenie. To musiało być słychać – opisuje zdarzenie była dziewczyna Kartky’ego. – Udało mi się wybiec z pokoju nad ranem, do pokoju obok, do przedstawiciela artysty. Rycząc, drąc się, złapałam się jego ramienia i pamiętam, że usłyszałam, że ON idzie z pokoju, więc od razu mówiłam “zabierz mnie stąd, bo on mnie zabije”. -czytamy w dodanym wpisię.

Modelka również dodała, że obawia się teraz o swoje bezpieczeństwo.

Wiem, że mogę teraz zostać pozwana do sądu o zniesławienie. Wiem, że mogę zostać oczerniona, moja kariera fotomodelki zniszczona – wielokrotnie słyszałam, że jeśli ujawnię jakiekolwiek informacje, już nigdy z nikim nie zrobię zdjęć. Nie napisałam swoich postów z chęci zemsty ani potrzeby „zaistnienia”. Napisałam to dla własnego zdrowia psychicznego, ponieważ jeśli osoba publiczna robi coś złego, to przestaje to być kwestią prywatną – dodała.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz