Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kasia Cichopek opowiedziała o randkowaniu ze swoim mężem podczas izolacji!

Kasia Cichopek opowiedziała o randkowaniu ze swoim mężem podczas izolacji!

od Marcin Karwoski
Reklama
Kasia Cichopek ostatnio udzieliła bardzo ciekawego wywiadu. Gwiazda podczas rozmowy z magazynem “Na Żywo” zdradziła jak radzi sobie z pracą oraz z randowaniem w tym ciężkim czasie pandemii, która aktualnie panuje.

Kasia Cichopek jest już od prawie 12 lat w szczęśliwym związku z Marcinem Hakiel. Warto przypomnieć, że poznali się oni na planie programu “Taniec z Gwiazdami”, i to własnie od tamtej pory są ze sobą na dobre i na złe. Małżonkowie bardzo chętnie opowiadają w wywiadach o swojej relacji. Ostatnio na łamach tygodnika “Na Żywo” Kasia poruszyła temat łączenia pracy oraz wychowywania dwójki dzieci bez wychodzenia z domu. Aktorka również wspomniała o randkownaniu ze swoim mężem.

Kasia na początku rozmowy z magazynem “Na żywo zdradziła jak sobie poradziła ich szkoła tańca w okresie pandemii. Okazuje się, że lekcje online to strzał w dziesiątkę.

Szkoła tańca dywanowego okazała się strzałem w dziesiątkę. Zatrzasnęły się jedne drzwi, więc musieliśmy otworzyć inne. Prowadzimy internetowe lekcje dla naszych kursantów i wszystkich chętnych. Naszym marzeniem jest, żeby cała Polska z nami tańczyła

Na koniec gwiazda zdradziła kiedy znajduje czas dla siebie i męża.

Umawiamy się na randki w łazience. Zamykamy się, siadamy obok siebie i liczymy na to, że dzieci pozwolą nam choć przez kilka minut pobyć tylko we dwoje – zdradziła Kasia.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz