Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kasia Cichopek pochwaliła się swoją stylową kuchnią!

Kasia Cichopek pochwaliła się swoją stylową kuchnią!

od Marcin Karwoski
Reklama
Kasia Cichopek ostatnio na swoim instagramie pochwaliła się zdjęciem w swojej kuchni. Internauci jednak zwrócili uwagę na jej stopy.

Kasia Cichopek swój wolny czas aktualnie spędza wraz z rodziną w domu. Idealnym tego potwierdzeniem jest jej instagram na którym bardzo często ukazują się fotografie z domowego zaciszu. Tym razem nie było inaczej. Celebrytka na najnowszym zdjęciu zaprezentowała się w kuchni.

Kasia na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w swojej kuchni. Gwiazda ma na sobie niebieską sukienkę w złote kropi. Internauci jednak woleli patrzeć na jej stopy. A to wszystko przez sposób w jaki je ułożyła aktorka.

Dziś wystroiłam się specjalnie dla @gosiaohme która rozmawiała z nami na @onet_pl o tym jak mija nam domowa kwarantanna, o naszej platformie tanecznej tanieconline.com i o tym, co robić żeby nie zwariować Tym razem tańczyliśmy w kuchni Widzieliście może? Dzięki Gosiu za super energię – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Śliczne stópki

Tez mam taki odruch, że mając sukienkę na sobie, a będąc boso, od razu staję na palcach.

Stopy!! Podziwiam to wygięcie.

Gwiazda bardzo szybko odpowiedziała dlaczego własnie w takiej pozycji stoi.

To po gimnastyce artystycznej mi zostało.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz