Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kasia Dziurska opala się na balkonie!

Kasia Dziurska opala się na balkonie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Kasia Dziurska ostatnio bardzo miło zaskoczyła swoich fanów. Gwiazda bowiem na swoim instagramie pochwaliła się zdjęciem na którym opala się na balkonie. Celebrytka również w opisie zdradziła swoje bardzo ciekawe plany!

Kasia Dziurska jest bardzo aktywną osobą w mediach społecznościowych. Idealnym tego potwierdzeniem jest jej instagram, który śledzi aktualnie ponad 420 tysięcy osób. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem jednak aktorka bardzo miło ich zaskoczyła, a to wszystko przez najnowsze zdjęcie.

Kasia na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje na balkonie, który jest bardzo bogato urządzony. Jednak okazuje się, że to nie koniec jego dekoracji, bowiem gwiazda w opisie zdradziła, że planuje dużo więcej.

Jest najlepiej! Nasz wymarzony balkon jest już prawie gotowy! Ekran? Projektor? Siedziska? Jeszcze tylko parę dodatków i można zapraszać gości na seans filmowy. Tak to można wypoczywać- czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz