Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kasia Dziurska opowiedziała o swojej chorobie!

Kasia Dziurska opowiedziała o swojej chorobie!

od Damian Kowal
Reklama
Kasia Dziurska szczerze opowiedziała o swojej chorobie. Co takiego wydarzyło się w jej życiu? O swoich doświadczeniach i cierpieniach postanowiła dokładnie opisać  w książce.

Instruktorka fitness szczerze wyznała, że od dwóch lat jest chora na Hashimoto i SIBO. Dlaczego w takim razie dopiero teraz opowiedziała o tym swoim fanom? Wszystko przez nowy projekt, gdzie do stworzenia go namówił ją narzeczony Emilian Gankowski. Szczegółowo opisała to na swoim Instagramie:

Wybaczcie, że nie do końca byłam z Wami szczera, ale zwyczajnie wstydziłam się i bałam się tego, co mnie spotkało. Teraz już wiem, że to była głupota. […] Po wielu niepowodzeniach […] w końcu moje życie nabrało znów barw. Dzięki nim także powstał projekt „Moje życie z hashimoto i SIBO”. Jest to mój największy projekt, bardzo osobisty i wyjątkowy. Napisałam tę książkę po to, żeby pomóc innym rozszyfrować tę podstępną chorobę i nauczyć się z nią żyć. Napisałam ją także dla siebie, bo chcę być fair wobec Was i przede wszystkim wobec siebie.

W publikacji trenerki znajdziecie informacje, które zachęcają do regularnych badań oraz propagują mówienie głośno o tym, co zaczyna robić się niepokojące:

Bardzo zależało mi, abyście przede wszystkim znaleźli odpowiedzi na nurtujące Was pytania i spostrzeżenia, na podstawie mojej historii i pomocy specjalistów. Chciałabym aby ta książka była formą edukacji dla Was, kierunkowskazem. Jestem pewna, że dzięki niej Wasze życie z Hashimoto czy SiBO zmieni się na lepsze.

Zamierzacie kupić i przeczytać książkę Kasi?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kasia Dziurska (@kasia_dziurska)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz