Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kasia Kowalska odwołała koncerty!

Kasia Kowalska odwołała koncerty!

od Marcin Karwoski
Reklama
Kasia Kowalska w październiku obchodziła 25-lecie swojej twórczości. Celebrytka ostatnio ma problemy z swoim zdrowiem i trafiła do szpitala. Gwiazda również odwołała koncerty przez ten stan.

Kasia Kowalska swoją  karierę zapoczątkowała od debiutanckiego albumu Gemini, ukazał się on w 1994 roku. Dziś jest ona jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Gwiazda swoją karierę prowadzi już od ponad 25 lat.

Menadżer piosenkarki podczas rozmowy z Plejadą wyznał, że zmaga się ona z problemami z gardłem. Okazuje się, że przez to musiała ona  odwołania kilku koncertów.

Zaczęło się od zapalenia krtani w zeszłym tygodniu. Już wtedy musieliśmy przełożyć kilka wydarzeń i koncertów. Kasia była na antybiotyku, a w sobotę wieczorem trafiła do szpitala z dość poważnym osłabieniem – wyznał Maciej Durczak podczas rozmowy z Plejadą.

W dalszej części poformował, że wszystkie odwołane koncerty które zostały odwołane, zostaną przeniesione na inne terminy.

Życzymy Kasi szybkiego powrotu do zdrowia.

Wybierał się ktoś z was na jej koncert?. Jeśli tak to mamy nadzieje, że wyznaczone drugie terminy również wam przypasują.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

gabon 28 stycznia 2020 - 09:02

Informacje o koncercie – https://goingapp.pl/evt/2128675/kasia-kowalska-akustycznie-zmiana-daty
Hmm… już myślałem, że się nie odbędzie, ale normalnie jest. Ciekawe, co z tego wyjdzie.
Od lat nie byliśmy na jej koncercie, a Kasia zawsze byłą wybitna. Kto był w ostatnich miesiącach na jej koncercie?
Co tam się działo?

Napisz

Zostaw komentarz