Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kasia Kowalska zdaniem wielu przesadziła swoim ostatnim wpisem!

Kasia Kowalska zdaniem wielu przesadziła swoim ostatnim wpisem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Kasia Kowalska ostatni na swoim instagramie zaskoczyła wszystkich fanów. Celebrytka bowiem pochwaliła się wpisem w którym padło bardzo dużo gorzkich slow pod adresem internatów.

Kasia Kowalska jakiś czas temu na swoim instagramie pochwaliła się dość emocjonalnym nagraniem, w którym opowiedziała, że jej córka jest w bardzo ciężkim stanie. Gwiazda wówczas zachęcała internatów do zostania w domu oraz przestrzegania wszystkich zaleceń. Jednak nagranie bardzo szybko zniknęło z jej profilu. Warto dodać również, że w międzyczasie celebrytka zagrała koncert w Ciechanowie i spotkała się wówczas z wielką krytyką. Teraz artystka postanowiła się do tego wszystkiego odnieść.

Kasia na swoim instagramie pochwaliła się nowym wpisem. Samo zdjęcie opublikowane w nim nie było tak ważne jak opis w którym gwiazda odniosła się do stawianych jej zarzutów.

bardzo wam wspolczuje wszyscy jestesmy tacy zawiedzeni no jak mozna w czasie epidemii jednego wirusa prawie umrzec od innego … przeciez to niesprawiedliwe najpierw podejrzewaja lekarze ze to ten a pozniej mowia ze nie ten ,okropienstwo ! Przeciez teraz nasze łzy i modlitwy stracily na wartosci … jak smialas coreczko zachorowac jednak na cos innego ! ? Pisza do Ciebie pełni troski rodacy . Mam dla was jednak nadzieje przytocze rozmowe dwoch pań w kolejce ..Słyszala pani ze ta corka Kowalskiej nie miala tego koronawirusa ? A druga na to : Co pani powie a tak płakała jej matka … no ale jak nie miala to moze jeszcze zachorować dodaje pani po chwili ….

View this post on Instagram

#kochani bardzo wam wspolczuje wszyscy jestesmy tacy zawiedzeni no jak mozna w czasie epidemii jednego wirusa prawie umrzec od innego … przeciez to niesprawiedliwe najpierw podejrzewaja lekarze ze to ten a pozniej mowia ze nie ten ,okropienstwo ! Przeciez teraz nasze łzy i modlitwy stracily na wartosci … jak smialas coreczko zachorowac jednak na cos innego ! ? Pisza do Ciebie pełni troski rodacy . Mam dla was jednak nadzieje przytocze rozmowe dwoch pań w kolejce ..Słyszala pani ze ta corka Kowalskiej nie miala tego koronawirusa ? A druga na to : Co pani powie a tak płakała jej matka … no ale jak nie miala to moze jeszcze zachorować dodaje pani po chwili …. Jak mawial Janusz Głowacki :”Póki jest nadzieja na zemstę,można wiele przetrzymać.,, #milegodnia😘 #serniczek🍰😋 #homemade

A post shared by Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial) on

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz