Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kasia Łask zaśpiewa na gali Oscarów 2020

Kasia Łask zaśpiewa na gali Oscarów 2020

od Karolina Melon
Reklama
Kasia Łask będąc gościem w “DDTVN” zdradziła i opowiedziała jak się czuła kiedy dowiedziała się o zaproszeniu na gale Oscary 2020. Wokalistka zaśpiewa hitowe utwory w animowanych produkcjach “Disneya” – “Kraina lodu”. Jej reakcja była nie samowita.

“Trochę to do mnie nie dotarło. Potem ręce zaczęły mi się trząść – powiedziała Kasia Łaska.

Piosenkarka ma już za sobą pierwsze próby jak zdradza nigdy nie myślała, że dubbing i teatr zaprowadzą ją na Oscary. Na scenie będzie jej towarzyszyć osiem innych wokalistek, które dubbingują Elsę w innych krajach.

“Długo musiałam czekać na chwilę, w której będę mogła powiedzieć Wam, że ZAŚPIEWAM NA OSCARACH! Teraz kiedy to czytacie jestem już w Los Angeles w wirze przygotowań. Tu gdzie spełniają się marzenia. Trudno mi to pojąć bo przecież takie rzeczy zdarzają się tylko w snach! Okazuje się, że nie ma na tym świecie nieosiągalnych, zbyt odległych marzeń, takich na które nie zasługujemy! Jeśli tylko ciężko pracuje się na swój sukces to ktoś w końcu to doceni! Proszę Was o jedno… NIE PRZESTAWAJCIE wierzyć w siebie! Sami najlepiej wiecie, którą wybrać z dróg! Słuchajcie co serce Wam podpowiada! – napisała Kasia Łaska na Instagamie.

Instagram/kasia_laska

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz