Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kasia Nosowska szczerze o zdradzie!

Kasia Nosowska szczerze o zdradzie!

od Damian Kowal
Reklama
Kasia Nosowska zdradziła fakty dotyczące związku z Pawłem Krawczykiem. Pod koniec ubiegłego roku para pobrała się podczas rodzinnej uroczystości zorganizowanej w Las Vegas.

W książce “A ja żem jej powiedziała” wspomniała, że gitarzysta zespołu Hey zmaga się z problemem alkoholowym. Z wiadomego powodu w ich domu nie odbywają się imprezy, gdzie polewa się alkohol przez co przerzedziło się grono znajomych.

Udzielając wywiadu dla “Twojego Stylu” opowiedziała o kryzysie, który miał miejsce w związku. Z rozmowy wynika, że doszło do zdrady.

Całe życie sądziłam, że zdrady nie wybaczę, no i proszę – wybaczyłam

Piosenkarka nie oczekuje od miłości bezpieczeństwa oraz pewności. Sama wie, że nie jest ona dana na zawsze. Jeżeli nie przetrwa małżeństwa z Pawłem ich drogi się rozejdą.

Przetrwam, jeśli się skończy. Po tym, co przeszliśmy, oboje mamy świadomość, że nie jesteśmy razem z przymusu. Albo dlatego, że się przyzwyczailiśmy, że tak jest wygodniej. Jesteśmy, bo chcemy. Przy czym akceptuję jego prawo do powiedzenia: ‘Nie. Jednak muszę iść gdzie indziej’. Nie będę skamleć, błagać, żeby został, bo przecież sobie obiecaliśmy. Nie napinam się, że ślub to gwarancja. Sobie też daję prawo do stwierdzenia: Oto nasz wspólny spacer przez życie się skończył. To jest niesamowicie ożywcze, mnie oswobodziło”.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz