Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kasia Nosowska wraz z mężem żartuje z Meghan i Harry’ego!

Kasia Nosowska wraz z mężem żartuje z Meghan i Harry’ego!

od Marcin Karwoski
Reklama
Kasia Nosowska już kolejny raz rozbawiła swoich fanów na instagramie. Tym razem na jej profilu ukazało się nagranie na którym wraz z swoim mężem w bardzo śmieszny sposób skomentowali odejdzie Meghan Markle oraz księcia Harry’ego.

Odejscie Meghan Markle oraz księca Harry’ego wstrząsnęło całym internetem. Wiele osób postanowiła ich decyzje skomentować. Jedni wzięli sprawę sobie bardzo poważnie i ich nie oszczędzili. Jednak znalazły się również takie osoby które postanowiły sobie z tego pożartować. Idealnym potwierdzeniem tego jest najnowszy film na profilu Kasi Nosowskiej.

Kasia Nosowska na swoim instagamie pochwaliła się nowym nagraniem. Celebrytka na opublikowanym filmie jest z mężem. Postanowili oni w bardzo zabawny sposób, skomentować odejście Meghan Markle oraz księcia Harry’ego.

Dzień dobry, tu Kasia i Paweł. W związku ze zwolnieniem się miejsca po Meghan i Harrym my ewentualnie bylibyśmy zainteresowani. Zwracam się tutaj do królowej, tylko proszę dać znać, bo nie wiemy, czy wracać bezpośrednio do kraju, czy od razu do Londynu. Nam takie życie by się podobało, gdyż nie mamy planów na ten rok. (…) Chcemy – zdradzili podczas nagrania.

View this post on Instagram

Oferta.

A post shared by Nosowska (@nosowska.official) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz