Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kasia Sawczuk daje rady Roksanie Węgiel

Kasia Sawczuk daje rady Roksanie Węgiel

od Damian Kowal
Reklama
Kasia Sawczuk postanowiła ostrzec Roksanę Węgiel przed osobami z show biznesu! Zrobiła to przez własne przeżycia. Co takiego się wydarzyło?!

Od rozpoczęcia kariery, Kasię spotkało już kilka przykrych sytuacji. Postanowiła więc ostrzec innych i dać im rady związane z byciem w show biznesie. W jednym z ostatnich wywiadów dla jastrzabpost.pl wyznała:

Zdarzały się niebezpieczne sytuacje. Myślę, że dzięki moim rodzicom i wsparciu, jakie od nich dostaję od dziecka, jestem chroniona przed niebezpieczeństwem i zawsze u nich mam takie schronienie, które mi daje całkowite bezpieczeństwo. Mam ogromne szczęście, że trafiam na wspaniałych ludzi, z którymi mogę współpracować, którzy też tym bezpieczeństwem mnie otaczają. Mam też wspaniałych przyjaciół. To są ludzie bliscy mi od dziecka, tak naprawdę, jeszcze ze szkolnej ławki z podstawówki. Staram się nie dawać grożącym mi na każdym kroku niebezpieczeństwom.

Kasia Sawczuk ma również rady dla Roksany Węgiel. Co takiego powiedziała o zwyciężczyni The Voice Kids?

Podoba mi się twórczość Roksany. Uważam, że jest niezwykle uzdolnioną dziewczyną, ma taki mocny głos. Życzę jej wszystkiego, co najlepsze, żeby się trzymała. Niech nie zważa na krytykę, tylko robi to, co jej serce podpowiada. Krytyka to nieodłączona część naszej pracy. Ja do krytyki staram się mieć dystans. Ale także uczę się tego, aby każde negatywne emocje przekuwać w kreatywność.

Czy Roksana weźmie sobie rady Kasi do serca? Tego nie wiemy, ale trzymamy za karierę dziewczyn mocno kciuki!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz