Reklama
Strona głowna Hot Kasia Tusk na WOŚP przekazała trochę swojej prywatności

Kasia Tusk na WOŚP przekazała trochę swojej prywatności

od Karolina Melon
Reklama
Kasia Tusk w tym roku przekazała na WOŚP kawałek swojej prywatności. Przy takiej okazji zawsze gwiazdy się prześcigają w swoich pomysłach. Biorą udział w darmowych koncertach, przekazują na licytację cenne dla siebie rzeczy. Kasia Tusk w tym roku zaskoczyła wszystkich swoim pomysłem. Otóż postanowiła podarować kawałek swojego życia prywatnego. Na aukcję przekazała wspólnie spędzony czas oraz wizytę w jej mieszkaniu. Informacje opublikowała na swoim Instagramie.

Jeśli któraś z Was chciałaby wybrać się na spacer ze mną i Portosem (i zobaczyć jak zachowuje się gdy nie pozuje), zobaczyć jak małe jest w rzeczywistości moje mieszkanie albo po prostu pogadać i napić się kawy… wesprzyjcie tegoroczną Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy i weźcie udział w licytacji #rzeczyodserca na której wystawiłam właśnie swoją aukcję. Uwaga! Zwycięzca aukcji może wziąć ze sobą ukochaną osobę – męża, mamę, siostrę, przyjaciółkę lub kogokolwiek chcecie (odradzam kota ). Link do aukcji znajdziecie w moim stories. 3,2,1: START! #wosp2020 #piesportos

Instagram/makelifeeasier_pl

Fani już się cieczą na wspólne chwile ze swoim autorytetem.

“Ta aukcja byłaby spełnieniem moich najskrytszych marzeń. Dzień z kimś kto jest żyjącym autorytetem musi być magią. Już spotkanie w Starym Browarze w Poznaniu w 2015 odcisnął silne piętno na mnie. Wspaniała inicatywa Miłej soboty wszystkim!

“Piękna inicjatywa Kasiu my też bierzemy udział #dobropowraca

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz