Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kasia Tusk pochwaliła się bardzo ciekawym zdjęciem!

Kasia Tusk pochwaliła się bardzo ciekawym zdjęciem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Kasia Tusk jest raczej z tych gwiazd która cenni sobie prywatność w internecie. Gwiazda jednak tym razem zrobiła mały wyjątek. Sprawdźcie co pokazała celebrytka na swoim instagramie.

Kasia na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Gwiazda na opublikowanej fotografii pochwaliła się zdjęciem stołu. Jednak na drugim planie było zdjęcie z jej ślubu.

View this post on Instagram

Usłyszałam niedawno ciekawą rzecz od jednej Czytelniczki – „na polskim Instagramie rzadko kiedy mieszkania wyglądają tak, jakby ktoś naprawdę w nich mieszkał”. No to proszę! 🤪 Nie będę ustawiać bukietów róż i dziesięciu świeczek w łazience, żeby pokazać kosmetyk. Skoro stał sobie na stole wśród poniedziałkowego chaosu niech tak zostanie. Jeśli nie znacie jeszcze marki @clochee_simplyorganic (w co trudno uwierzyć 😉) to trochę Was ominęło. Marka nie testuje na zwierzętach, a wszystkie substancje naturalne użyte w produktach pochodzą od kontrolowanych plantacji. No i kosmetyki same w sobie są naprawdę fajne 🌱 Teraz możecie skorzystać z kodu rabatowego: MAKELIFEEASIER , aby uzyskać 25% zniżki na nieprzeceniony asortyment. #myclochee #littlestepscount

A post shared by MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl) on

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Ojej, jakie cudowne zdjęcie ślubne

Uwielbiam takie zdjęcia

Widać kawałek pięknego zdjęcia ślubnego i ślimaka w kawie

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz