Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kasia Tusk pokazała swoją córkę!

Kasia Tusk pokazała swoją córkę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Kasia Tusk ceni sobie swoją prywatność w internecie. Celebrytka ostatnio na swoim instagramie pochwaliła się wspólnym zdjęciem z swoją córka. Dodana fotografia była wielkim zaskoczeniem dla internatów. Spójrzcie sami jak jej pociecha już urosła.

Kasia Tusk została mama w styczniu tego roku. Celebrytka bardzo długo ukrywała wiadomość o swojej ciąży. Blogera wszystko wyjawiła dopiero gdy jej brzuszka nie dało się już ukryć. Gwiazda po narodziny na swoich profilach bardzo pilnie chroni swoją i jej prywatność. Tym razem na swoim instagramie opublikowała wspólne zdjęcie.

Kasia na swoim instagramie pochwaliła sie nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje wraz z swoją córka. Warto również zobaczyć, że występuje ona na tym zdjęciu w trzech rolach. Jest jednocześnie fotografem, mamą oraz wyprowadza psa.

A Ty? Jak dziś odpoczywasz? – czytamy w opisie dodanej fotografii.

W komentarzach ukazał się wpis samej Kingi Rusin.

Uwielbiam taką kolorystkę! Nawet Portos jest dopasowany! No i uwielbiam polskie morze jesienią. Kasiu, jesteś szczęściarą. Bardzo stylową szczęściarą – napisała dziennikarka w komentarzu.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz