Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kasia Tusk pokazała swoje przygotowania do świąt!

Kasia Tusk pokazała swoje przygotowania do świąt!

od Marcin Karwoski
Reklama
Święta są już coraz bliżej. Kasia Tusk w swoim ostatnim wpisie postanowiła pokazać trochę swoich przygotowań do tego cudownego czasu.

Kasia Tusk w styczniu została pierwszy raz mamą. Celebrytka na swoim instagramie bardzo rzadko publikuje zdjęcia swojej córki. Gwiazda tym razem zrobiła mały wyjątek. Pokazała na swoim profilu jak przygotowuje się do świat z swoją córką.

Kasia na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii przedstawiła prawie gotowy domek zbudowany z piernika. Gwiazda w swoim opisie wszystko wytłumaczyła

Wiem, że to w mało instagramowym stylu, że kupiliśmy gotowy piernik z IKEA i tylko skleiliśmy go lukrem. Może w dalszej przyszłości poświęcę pół dnia na ugniatanie, wycinanie i pieczenie ciasta, zrobię okiennince z migdałów i (co najmniej) trzy kondygnacje, a potem zawojuję Instagram i będę odbierać gratulacje Teraz postawiliśmy jednak na dobrą zabawę (i pewność, że piernik będzie zjadliwy). – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Wiem, że to w mało instagramowym stylu, że kupiliśmy gotowy piernik z IKEA i tylko skleiliśmy go lukrem. Może w dalszej przyszłości poświęcę pół dnia na ugniatanie, wycinanie i pieczenie ciasta, zrobię okiennince z migdałów i (co najmniej) trzy kondygnacje, a potem zawojuję Instagram i będę odbierać gratulacje 😉 Teraz postawiliśmy jednak na dobrą zabawę (i pewność, że piernik będzie zjadliwy 🤪). Przedświąteczne ogłoszenie 📯 Zbliża się Black Friday i z tej okazji na stronie @danielwellington pojawiła się przecena -50% na (aż!) 49 zegarków. Jeśli do tego użyjecie mojego kodu MAKELIFEEASIER dodatkowo otrzymacie -15% . Uwaga! Oferta jest ograniczona. Link do strony znajdziecie teraz w piernikowych stories. Rozmiar mojej tarczy to 32 mm. #danielwellington #ad #gingerbreadhouse

A post shared by MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl) on

Internauci w komentarzach mieli bardzo podzielone zdanie na ten temat.

Do ozdoby i zabawy – pewnie. Ale skład niestety fatalny. Kocham ten sklep, ale składy produktów spożywczych są fatalne

Cudowny domek też kupie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz