Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kasia Tusk przygotowuje z córką domek z piernika

Kasia Tusk przygotowuje z córką domek z piernika

od Karolina Melon
Reklama
Kasia Tusk przygotowuje się już do świąt. Razem z córką składa domek z piernika. Wiadomo, że należy do osób, które pilnują swojej prywatności i bardzo rzadko publikuje zdjęcia z córką. Z okazji świąt postanowiła zrobić wyjątek i pochwaliła się na swoim Instagramie jak razem z małą składa domek z piernika. Jak widać na zdjęciu jest to gotowy piernik kupiony w jednej z sieci znanych sklepów. Okazuje się , ze nie wszystkim przypadło to do gustu. Publikując zdjęcie z wspólnej zabawy dodała krótki post:

“Wiem, że to w mało instagramowym stylu, że kupiliśmy gotowy piernik (…) i tylko skleiliśmy go lukrem. Może w dalszej przyszłości poświęcę pół dnia na ugniatanie, wycinanie i pieczenie ciasta, zrobię okiennice z migdałów i (co najmniej) trzy kondygnacje, a potem zawojuję Instagram i będę odbierać gratulacje.Teraz postawiliśmy jednak na dobrą zabawę (i pewność, że piernik będzie zjadliwy) – napisała.

 

Materiały prasowe

Jak się okazuje obserwatorki nie popuściły i tym razem blogerce. Wytknęły jej, że gotowe produkty dla dziecka zawierają nie zdrowe składniki.

“Do ozdoby i zabawy – pewnie. Ale skład niestety fatalny. Kocham ten sklep, ale składy produktów spożywczych są fatalne – napisała jedna z obserwatorek Kasi.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz