Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kasia Tusk udzieliła swojego pierwszego wywiadu!

Kasia Tusk udzieliła swojego pierwszego wywiadu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Kasia Tusk ostatnio złamał jedna ze swoich zasad. Celebrytka bowiem udzieliła swojego pierwszego wywiadu. Gwiazda w polskiej edycji “Vogue” opowiedziała o swojej pracy i kilku innych tematach.

Kasia Tusk ponad rok temu urodziła córkę. Gwiazda od tego czasu stara unikać się zainteresowania mediów, teraz jednak zrobiła jeden mały wyjątek. Gwiazda bowiem udzieliła wywiadu dla “Vogue Polska”.

Kasia na początku poruszyła temat macierzyństwa w tym trudnym czasie.

Nie mam co narzekać, bo codzienność matki to dla mnie radosny odlot. Dziecko było przez nas tak upragnione, że nic nie jest mi w stanie popsuć samopoczucia. Nic nie przysłania tej mojej radosnej głupawki. Z mojego punktu widzenia jest fajniej- zdradziła.

Gwiazda również zdradziła jak wyglądał jej pierwsze tygodnie po porodzie.

W pierwszych tygodniach każdą drzemkę i każdą godzinę, gdy mąż zabierał córkę na spacer, wykorzystywałam wyłącznie na pracę. Wyciskałam minuty jak cytrynę – wyznała Kasia.

Celerbytka na koniec wywiadu z “Vogue Polska” opowiedziała trochę o izolacji. Okazuje się, że musiała ona zmienić swoje podejście do życia i przyzwyczajenia.

Widujemy się na dystans. Ja staję w ogrodzie, a ona w oknie – i tak rozmawiamy. Dopiero teraz widzę, jak bardzo ułatwiało mi życie to, że pomagała mi w opiece nad córką. Ale mimo tęsknoty, nie spotykam się ani z rodzicami, ani z nikim starszym. Na pewno nie narażałabym nikogo, kto jest w grupie ryzyka- dodała na koniec.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz