Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kasia Tusk walczy z poważną infekcją córki

Kasia Tusk walczy z poważną infekcją córki

od Karolina Melon
Reklama
Kasia Tusk jest bardzo popularna w sieci . I to nie tylko zasługa jej znanego ojca, który zajmuje wysokie stanowisko jako polityk. Kasia sama zapracowała na swój sukces miedzy innymi napisała książkę, prowadzi bloga na temat mody i aranżacji wnętrz. Często ze swoimi fanami dzieli się przepisami kulinarnymi. Podobnie jak znana aktorka i tancerka Agnieszka Kaczorowska często publikuje zdjęcia swojej rocznej córeczki, ale bez pokazywania twarzy. Ostatnio zdradziła, że razem z małą spędziła przymusowo kilka dni w czterech ścianach, ponieważ zmagała się z paskudnym przeziębieniem córki.

“Ostatnie kilka dni spędziłam zamknięta w czterech ścianach – walczyłyśmy z paskudnym przeziębieniem – napisała na Instagramowym profilu Kasia.

Facebook/
Make life easier

W tych trudnych chwilach kobieta może liczyć na pomoc męża oraz rodziny. W wychowanie wnuczki również angażuje się dziadek Donald Tusk, który niedawno z małą widziany był na spacerze. Trzeba przyznać, że kobieta nie próżnuje ponieważ nie robi sobie wolnego. Nawet gdy mała jest chora i wymaga szczególnej troski znajduje czas na przygotowanie nowego wpisu na bloga. Tym razem tematem były jej błędy, które uważa, że popełniła podczas aranżacji swojego mieszkania. Internautów jednak za serce chwyta zdjęcie, które opublikowała z córeczką na tle swojego mieszkania. Na fotografii możemy zauważyć jak mała wtula się w swoją mamę, która kołysząc ją pokazuje widok za oknem.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz