Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kasia Tusk wypowiedziała się na bardzo ciekawy temat!

Kasia Tusk wypowiedziała się na bardzo ciekawy temat!

od Marcin Karwoski
Reklama
Kasia Tusk na swoim instagramie postanowiła wypowiedzieć się na bardzo ciekawy temat. Celebrytka opowiedziała o instagramie polskiej noblistki, Oldze Tokarczuk. Zdaniem gwiazdy ma ona za mało obserwujących.

Kasia Tusk w swoich mediach jest bardzo aktywna. Gwiazda bardzo chętnie na swoim profilu dzieli się swoją opinią na rożne tematy. Tym razem celebrytka nagrała wideo na którym poruszyła temat profilu Olgi Tokarczuk. Jest ona oburzona tym, że ma ona tylko 13 tysięcy obserwujących.

Ja doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jakimi prawami rządzi się Instagram i że bardzo często jest tak, że osoby, które nie wnoszą zbyt wiele ciekawych treści do naszego życia, mają bardzo dużo obserwujących, ale i tak jestem w szoku. Nasza noblistka, Olga Tokarczuk, założyła swój Instagram już tydzień temu i ma zaledwie 13 tysięcy obserwujących. Co jest, kurczę? – wyznała na początku swojej rozmowy.

Kasi zdaniem tych obserwujących Ola ma znacznie za mało.

(…) taka osoba powinna mieć co najmniej 100 tysięcy obserwujących po jednym dniu, a nie 13 tysięcy po ponad tygodniu. Nie sądzę, by dla pani Olgi to był jakikolwiek problem, ale mi jest szkoda, że my nie korzystamy z takiej szansy. – dodała na koniec.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz