Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kasia Wołejnio o sposobach na idealną sylwetkę!

Kasia Wołejnio o sposobach na idealną sylwetkę!

od Damian Kowal
Reklama
Kasia Wołejnio zdradziła kilka sposobów na idealną sylwetkę! Czy są to specjalne ćwiczenia lub wyrzeczenia?

W rozmowie z portalem jastrzabpost.pl zdradziła sposób dbania o swoją sylwetkę. Jak powiedziała zmieniając nawyki można bardziej wspomóc swoje ciało!

Bardzo o siebie dbam. Dieta wegańska, nie piję też alkoholu. Rzuciłam czasami podpalanie. Dużo sportu, zero stresów. Moja grupa przyjaciół jest zminimalizowana. Dbam o siebie bardziej niż kiedyś.

Kasia została zapytana również o plany na najbliższą przyszłość oraz święta. Gdzie zamierza je spędzić i powitać Nowy Rok?

W moim życiu nie powstały żadne zmiany, więc chciałam zadziałać z innej strony. Planowałam sprzedać mieszkanie w Warszawie i powstrzymałam sprzedaż, żeby mieć bazę w Europie. Od jutra będę je urządzać i planuję wylecieć do Afryki, na miesiąc na pewno. To też taka zmiana, że nagle spakowałam się i powiedziałam: czas na zmianę. Poczułam, że moja dusza chce zmiany. Lecę do Afryki 24.12 – mam tu rodzinę, ale rodzice nie żyją i świąt raczej nie obchodzę. Więc w Wigilię wsiadam w samolot. Może nawet na dłużej niż na miesiąc. Może potem Australia? Zobaczymy.

A jak Wasze przygotowania do nadchodzących świąt?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez kasiawolejnio (@kasiawolejnio)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz