Reklama
Strona głowna Gwiazdy Katarzyna Alexander została zdradzona! Wydała specjalne oświadczenie!

Katarzyna Alexander została zdradzona! Wydała specjalne oświadczenie!

od Damian Kowal
Reklama
Katarzyna Alexander znana z programu Królowe życia została zdradzona! Na swoim Instagramie wydała na ten temat specjalne oświadczenie.

Laluna Unique lubiąca wyzywające stylizacje od początku kariery występowała u boku Gabriela. Jak się okazało nie są już razem, a ich rozstanie jest dość kontrowersyjne.

Była to nadzwyczaj “barwna” para programu. Katarzyna rzuciła się w oczy swym zachowaniem i kontrowersyjnym wyglądem, a Gabriel potężną muskulaturą.

Niestety związek nie przetrwał. W dodanym wpisie na Instagramie Laluna Unique napisała:

Moj były partner po 6 miesiącach rozstania poraz kolejny w moim życiu tak tez szybko znikł , co było szokiem jak i dla ludzi taki i dla mnie ! Za co was tez w jego i moim imieniu przeproszę bo z ludzi debili się nie robi […]

Z oświadczenia wynika, że Gabriel odszedł do innej kobiety:

W obecnej chwili zamykam temat kompletnie i bardzo proszęwas o nie poruszanie tego tematu jak i nie wysyłanie mi informacji o nim i jego kobiecie , jak już wspominałam ta dziewczyna nie jest winna a to ze takie posty dodają nie ma co się dziwić po tym co Moj byly dodał dla mnie !!!! Nigdy nie byłam osoba złośliwa i nie życzę najgorszemu wrogowi Zle dlatego tez życzę im jak najlepiej !!!

Poniżej zamieszczony przez gwiazdę “Królowych życia” wpis.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Laluna UNIQUE👑 (@lala_laluna83)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz