Reklama
Strona głowna Ogólne Katarzyna Bosacka na tej samej diecie co Karolina Szostak! Nie był to jednak dobry pomysł!

Katarzyna Bosacka na tej samej diecie co Karolina Szostak! Nie był to jednak dobry pomysł!

od Damian Kowal
Reklama
Katarzyna Bosacka, która od lat zmaga się z nadwagą postanowiła spróbować tej samej diety, którą stosuje Karolina Szostak. Dieta dr Dąbrowskiej była dla niej jednak zbyt ciężka.

Bosacka zdradziła na swoim kanale o tym, jak stara się schudnąć:

Chudłam wiele razy, ale jak to ktoś kiedyś powiedział – nie sztuką zrobić szpagat. Sztuką z niego wstać. Sztuką jest utrzymać to. U mnie się inaczej wydarzyło. Spektakularnie schudłam siedem lat temu, a zaraz potem zaszłam w czwartą ciążę. W ogóle tego nie żałuję, ani tych kilogramów, które mi przybyły też nie żałuję. Nie ważne ile razy upadałyśmy, ważne żeby wstać i próbować.

Dlaczego Katarzyna nie wytrzymała tak rygorystycznej diety?

Na diecie doktor Dąbrowskiej byłam dwa, czy trzy razy. Ale mam to do siebie, że muszę wyjechać, zostawić dzieci, sprzątanie, gotowanie, krzątanie się po kuchni. Muszę się zaszyć gdzieś, ale muszę być odcięta od rodziny i telefonów. Najdłużej wytrzymałam 14 dni.

Wszystko to za sprawą trudów dnia codziennego:

Jest stres, dużo bodźców i dużo rzeczy które muszę zrobić. Nie palę papierosów, nie piję alkoholu, nie biorę narkotyków. Nie mam czasu nawet książki przeczytać. Jak przestanę jeść to nic mi z przyjemności nie zostanie.

Przypomnijmy, że dieta dr Dąbrowskiej zaczyna się od oczyszczenia organizmu. Przez sześć tygodni je się tylko wybrane warzywa i niskocukrowe owoce. Z listy zakupów zakazane są produkty takie jak: cukier, mięso, słone przekąski, alkohol, biała mąka, napoje gazowane oraz kawa i herbata.

Próbowaliście kiedyś wspomnianej diety?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Katarzyna Bosacka (@katarzynabosacka)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz