Reklama
Strona głowna Gwiazdy Katarzyna Bosacka pochwaliła się zdjęciem sprzed 23 lat!

Katarzyna Bosacka pochwaliła się zdjęciem sprzed 23 lat!

od Marcin Karwoski
Reklama
Katarzyna Bosacka ostatnio postanowiła trochę powspominać na swoim instagramie. Celebrytka bowiem pochwaliła się fotografią sprzed 23 lat ze ślubu cywilnego. Internauci w komentarzach twierdzą, że ta się nic nie zmieniła.

Katarzyna Bosacka jest bardzo aktywną osobą w mediach społecznościowych. Idealnym tego potwierdzeniem jest jej instagram, który aktualnie śledzi prawie 50 tysięcy osób. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem ich wszystkich zaskoczyła, a to wszystko za sprawą publikacji archiwalnej fotografii.

Katarzyna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje ze swoim mężem. Warto dodać, że opublikowane zdjęcie pochodzi sprzed 23 lat, a zastało wykonane podczas ślubu cywilnego.

23 lata temu, a jakby było wczoraj. To akurat zdjęcie ze ślubu cywilnego, bo jesteśmy małżeństwem przedkonkordatowym. Dwa dni później wzięliśmy ślub kościelny. Śmiesznie było. Dwa śluby!-czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

A pani dalej młoda i piękna

Nic a nic nie zmieniłaś się no może fryzura

Magnetyczne spojrzenie męża … bezcenne! Życzę dalszego fajnego życia !

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz