Reklama
Strona głowna Gwiazdy Katarzyna Bosacka wraca do telewizji!

Katarzyna Bosacka wraca do telewizji!

od Marcin Karwoski
Reklama
Katarzyna Bosacka kilka miesięcy temu straciła pracę w TVN. Celebrytka ostatnio na swoim instagramie pochwaliła się radosną nowiną. Okazuje się, że gwiazda wraca do pracy w telewizji. Jesteście ciekawi na jakiej stacji będziemy mogli ją oglądać?.

Katarzyna Bosacka przez ponad 13 lat pracowała dla stacji TVN. Celebrytka prowadziła m.in. takie programy jak “Co nas truje”, “Wiem, co jem i wiem, co kupuję” oraz “Gwiazdy od kuchni”. Kilka miesięcy temu niestety została dyscyplinarnie zwolniona, gdyż zareklamowała naturalne kosmetyki a w umowie nie mogła tego zrobić. Dziś jednak pochwaliła się radosną nowiną. Okazuje się, że powraca ona na ekrany.

Katarzyna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii przedstawiła kwiaty. Samo zdjęcie nie jest na tyle ważne co opis w którym gwiazda zdradziła, że wraca od pracy w telewizji.

Trochę wiosny zimą… wróć … prawie… zimą. Jutro na kanale @Ekobosacka będzie pięknie i wiosennie. Trzymajcie kciuki za nagrania! A już od wiosny wracam do tv. Zgadnijcie jakiej? #wiemcojem#wiemcokupuje#Ekobosacka – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz