Reklama
Strona głowna Gwiazdy Katarzyna Bujakiewicz wspiera Jarosław Bieniuka!

Katarzyna Bujakiewicz wspiera Jarosław Bieniuka!

od Marcin Karwoski
Reklama
Katarzyna Bujakiewicz była bardzo dobra przyjaciółka Ani Przybylskiej. Aktorki wiele razy wzajemnie się wspierały. Teraz gwiazda wspiera rodzinę zmarłej Ani Przybylskiej.

Katarzyna Bujakiewicz w ostatniej rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl wyznała, że wspiera rodzinę Jarosława Bieniuka. Gwiazda również dodała, że bardzo często rozmawia z jego dziećmi.

Ja byłam przyjaciółką Ani. Nie chcę wchodzić w kompetencje Jarkowi, ale mamy kontakt i jak są jakieś pomysły Oliwii na różne jej życiowe drogi, to rozmawiamy o tym, konsultujemy, myślimy. Mój telefon jest zawsze dostępny. Więc jak ona tylko będzie potrzebowała porozmawiać ze mną, co dalej z życiem to jestem – wyznała podczas rozmowy z jastrzabpost.pl

Gwiazda w daleszej częsci rozmowy dodała o czym nie rozmawia z Oliwią Bieniuk. Jak się okazuje młoda celebrytka ma dość nieustannych porównań do jej mamy, i potrzebuje czasu do poszukania swoich zainteresowań.

Oliwia jest w takim wieku, że tego nie potrzebuje. Myślę, że trzeba jej dać przestrzeń, aby ona znalazła siebie. A nie cały czas była oceniana przez pryzmat mamy, bo to jest dla niej najtrudniejsze – dodała

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz