Reklama
Strona głowna Gwiazdy Katarzyna Burzyńska-Sychowicz w drugiej ciąży!

Katarzyna Burzyńska-Sychowicz w drugiej ciąży!

od Damian Kowal
Reklama
Kasia Burzyńska-Soszyńska pochwaliła się właśnie radosną nowiną. Na swoim Instagramie dodała zdjęcia z widocznie zaokrąglonym brzuszkiem. Dziennikarka o swojej drugiej ciąży poinformowała w Walentynki.

Życzę Wam niczym nieskrępowanej miłości każdego dnia, miłości prawdziwej i obezwładniającej. Jeszcze więcej miłości. I jeszcze. I jeszcze!!!
W moim życiu, w naszym domu za niedługo pojawi się nowy członek rodziny do kochania🤰🏼❤️. Miłość a więc MIŁOŚĆ! Allllle szczęście 💃🤸‍♀️!!!

Kilka chwil po opublikowaniu postu pojawiło się mnóstwo gratulacji płynących w stronę rodziców. Mamę 3-letniego synka Henryka mogliśmy doskonale poznać dzięki współpracy z MTV, TVP czy TVN. Na chwilę obecną Kasia współpracuje z Anną Lewandowską, gdzie dla jej portalu Baby by Ann przeprowadza wywiady.

Czy przy drugiej ciąży będzie łatwiej? Przypomnijmy sobie co Kasia mówiła przed urodzeniem pierwszego dziecka.

Jestem przygotowana organizacyjnie i logistycznie, tzn. wyprawka jest gotowa, pokoik jest gotowy, wózek przyszykowany, ciuszki też, ale czy jestem psychicznie gotowa, chyba nie. Bardzo szybko mi ta ciąża mija. Myślałam, że 9 miesięcy to jest taki szmat czasu. Minęło już wiele miesięcy, a ja wciąż sobie tego nie wyobrażam, ale tego chyba nie da się wyobrazić, to musi się zdarzyć, więc czekam.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz