Reklama
Strona głowna Gwiazdy Katarzyna Cichopek padła ofiarą internetowych oszustów!

Katarzyna Cichopek padła ofiarą internetowych oszustów!

od Marcin Karwoski
Reklama
Katarzyna Cichopek dołączyła do grupy celebrytów, którzy padli ofiarą internetowych oszustów. Aktorka postanowiła jednak nie zostawić tak całej sprawy i walczy o swoje dobre imię.

Katarzyna Cichopek jako bardzo popularną osoba, budzi bardzo duże zainteresowanie wśród internetowych oszustów. Ostatnio jej wizerunek został bezprawnie użyty do promocji nieznanych jej suplementów diety. Aktorka teraz zdradziła, że nie zostawiła tej sprawy i poinformowała, że tym wszystkim teraz zajmuje się już jej prawnik.

Katarzyna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Opublikowana fotografia przedstawia oświadczenie w sprawie bezprawnego wykorzystania jej wizerunku do reklamy suplementów diety.

W związku z licznymi przypadkami bezprawnego wykorzystywania mojego wizerunku, wykradaniem i modyfikowaniem zdjęć z moich kont i profili w mediach społecznościowych.(…) Ostrzegam przed oszustami podszywającymi się moją osobę lub posługującymi się moim wizerunkiem w celach osiągnięcia korzyści majątkowych. Wszelkie pojawiające się w mediach społecznościowych zdjęcia. (…) Z niewiadomego pochodzenia suplementami diety są podrabiane. A sprawdzone, polecane i solidne marki prezentuję wyłącznie na stronach oficjalnych.

Na koniec gwiazda dodała, że nie odpuści oszustom, a cała sprawą zajmuje się już jej prawnik.

Jednocześnie wskazuję, że podjęłam właściwe kroku prawne zmierzające do pociągnięcia sprawców ujawnionych naruszeń do odpowiedzialności prawnej. Wszystkie przypadku naruszenia moich dóbr osobistych i bezprawnego wykorzystania mojego wizerunku. Do nieuczciwych praktyk rynkowych, spotkają się ze stanowczą reakcją z mojej strony.

View this post on Instagram

#oświadczenie

A post shared by Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek) on

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

No słabe to jest. Ale dobrze Kasia, że napisałaś.

Szok czego to ludzie nie wymyślą

Chcieli Twoja osoba przyciągnąć uwagę klientów

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz