Reklama
Strona głowna Gwiazdy Katarzyna Cichopek pokazała jak spędziła swoją sobotę!

Katarzyna Cichopek pokazała jak spędziła swoją sobotę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Katarzyna Cichopek na swoim instagramie pochwaliła się jak spędziła swoją ostatnią sobotę. Gwiazda wybrała się na spacer. Jej stylizacja zachwyciła wszystkich w komentarzach.

Katarzyna Cichopek swój profil na instagramie prowadzi bardzo aktywnie. Gwiazdę obserwuję już ponad 320 tysięcy osób. Celebrytka bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem pokazała im jak spędziła swoja ostatnią sobotę.

Katarzyna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w cudownym zdaniem wielu czerwonym płaszczu. W swoim opisie zdradziła z jakiej okazji opublikowała to zdjęcie.

Jak Wam mija sobota? 😁 przesyłam dużo energii i uśmiechu – czytamy w opisie opublikowanej fotografii przez Kasię.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Pani Kasiu jak zawsze cudownie
Petarda śliczności mega weekendu
jak zawsze super Pani wygląda
U nas super jeszcze mikołajkowo

Jak zawsze elegancko Kinga

Wyglądasz mega cudownie!

A jak wam podoba się Kasia na tym zdjęciu?. Zapraszamy do wyrażania swojej opinii w komentarzach pod opublikowanym wpisem. Jesteśmy ciekawi waszego zdania.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Katarzyna Cichopek bez pracy w tegorocznego Sylwestra! Dlaczego odmówiła prowadzenia koncertów sylwestrowych? - Begio.pl 14 grudnia 2019 - 23:59

[…] Katarzyna Cichopek w tym roku nie poprowadzi żadnej imprezy witającej Nowy Rok. Dlaczego zdecydowała się na taki krok? […]

Napisz

Zostaw komentarz