Reklama
Strona głowna Gwiazdy Katarzyna Cichopek tym razem we Włoszech

Katarzyna Cichopek tym razem we Włoszech

od Karolina Melon
Reklama
Katarzyna Cichopek razem z rodziną tym razem wybrała się do słonecznych Włoch. Postanowiła przy okazji udzielić dzieciom kolejnej lekcji historii. Kierunek, który obrała to Pompeje, sama gwiazda przyznaje, że to miejsce zrobiło na niej ogromne wrażenie:

“Pompeje… Miejsce znane z podręczników szkolnych, w rzeczywistości rzuca na kolana. Wielkość, stan zachowanych ruin, tragiczna historia, niszczycielska moc wulkanu… Myślę, że moje dzieci odbyły dziś jedną z najciekawszych lekcji historii. A ja spełniłam kolejne marzenie, pokazując im to miejsce – napisała.

Materiały prasowe

 

Przypomnijmy, że aktorka lubi aktywnie spędzać wolny czas. Są to ich kolejne wakacje w tym roku, ostatnio zwiedzali Grecję. Internauci zachwyceni zdjęciem:

Byłam tam.Tez mnie zachwyciły.Kasiu ale myślę, że w ty stroju to tylko pozowałaś do zdjęć.Tam się nie da chodzić w takim obuwiu. Pozdrawiam.

 

We Włoszech rześniu byłam na wycieczce objazdowej po Włoszech i jednym z punktów tej wycieczki były Pompeje, które sprawiły na mnie niesamowite wrażenia. Z racji wykształcenia zawsze marzyłam, aby zobaczyć te miejsca, o których uczyłam się w liceum i na studiach. W ubiegłym roku zwiedziłam starożytne zabytki Grecji, a w tym – Włoch. Jestem szczęśliwa, że udało mi się spełnić te marzenia. Przeżyłam fantastyczne chwile obcując z przepiękną kulturą, która wywarła swój wpływ na całą wspóczesną Europę.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz