Reklama
Strona głowna Gwiazdy Katarzyna Cichopek zdradziła, że odnalazła swoją nową pasję!

Katarzyna Cichopek zdradziła, że odnalazła swoją nową pasję!

od Marcin Karwoski
Reklama
Katarzyna Cichopek mimo panującej pandemii nie może narzekać na nudę. Aktorka co chwilę wynajduje sobie nowe zajęcia. Tym razem na swoim instagramie pochwaliła się swoja nową pasją.

Katarzyna Cichopek należy do grona gwiazd, które stosują się do zaleceń i spędza swój czas w domu. Gwiazda w tym trudnym okresie postanowiła zwiększyć swoją aktywność w mediach społecznościowych. Tym razem celebrytka przedstawiła swoje nowe hobby. Okazuje się, że aktorka zainteresowała się ogrodnictwem.

Katarzyna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje na swoim balkonie wraz z kwiatami. Gwiazda w opisie zdradziła, że ogrodnictwo jest jej nową pasją, którą odkryła podczas kwarantanny.

Podczas kwarantanny odkryłam nową pasję… kwiaty. Nigdy nie miałam do nich ręki. Teraz mam czas i dbanie o nie bardzo mnie relaksuje. Częściej też patrzę przez okno. Ich kolory ściągają i cieszą mój wzrok. A Wy? Odkryliście nowe hobby podczas akcji #zostańwdomu? – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz