Reklama
Strona głowna Gwiazdy Katarzyna Cichopek zdradziła, że weźmie udział w warsztatach Akademii Always!

Katarzyna Cichopek zdradziła, że weźmie udział w warsztatach Akademii Always!

od Marcin Karwoski
Reklama
Katarzyna Cichopek na swoim instagramie zdradziła, że weźmie udział w warsztatach Akademii Always. Gwiazda już teraz zaprasza wszystkich na spotkanie z nią.

Katarzyna Cichopek na swoim instagrmie jest bardzo aktywna osobą. Celebrytka na swoim profilu zebrała już ponad 300 tysięcy obserwujących. Dziś zdradziła, że będzie szansa się z nią spotkać. Jesteście ciekawi gdzie?

Katarzyna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Gwiazda na opublikowanej fotografii pozuje w domowym zaciszu. Celebrytka w opisie zdradziła, że weźmie udział w warsztatach Akademii Always. Aktorka wszystko zaprosiła na spotkanie z nią.

Chcecie się ze mną spotkać podczas warsztatów budowania pewności siebie #AkademiaAlways 8 grudnia?
I teraz uwaga – chcesz wziąć udział?
Zrób zdjęcie, które pokazuje, czym jest dla Ciebie pewność siebie. Im kreatywniej, tym lepiej! Nie ograniczaj się, spisz pomysły, a potem zrób zdjęcia. Najlepszą fotkę wrzuć na Instagram i oznacz: #alwayssensitive #akademiaalways @allaboutlife.pl @always_polska – to warunek konieczny, by Twoje zdjęcie wzięło udział w konkursie.
Akademia Always.Postaw na siebie to wyjątkowe spotkanie, podczas którego porozmawiamy o tym, skąd czerpać siłę do realizacji marzeń, mówić głośno o swoich potrzebach i być pewną siebie kobietą. Będą też warsztaty fotograficzne ! @jestrudo nauczy Was robić dobre zdjęcia produktowe na Instagram! Solidna pigułka wiedzy i inspiracji! Do zobaczenia – czytamy w opisie dodanej fotografii.

View this post on Instagram

Chcecie się ze mną spotkać podczas warsztatów budowania pewności siebie #AkademiaAlways 8 grudnia? I teraz uwaga – chcesz wziąć udział? Zrób zdjęcie, które pokazuje, czym jest dla Ciebie pewność siebie. Im kreatywniej, tym lepiej! Nie ograniczaj się, spisz pomysły, a potem zrób zdjęcia. Najlepszą fotkę wrzuć na Instagram i oznacz: #alwayssensitive #akademiaalways @allaboutlife.pl @always_polska – to warunek konieczny, by Twoje zdjęcie wzięło udział w konkursie. Akademia Always.Postaw na siebie to wyjątkowe spotkanie, podczas którego porozmawiamy o tym, skąd czerpać siłę do realizacji marzeń, mówić głośno o swoich potrzebach i być pewną siebie kobietą. Będą też warsztaty fotograficzne ! @jestrudo nauczy Was robić dobre zdjęcia produktowe na Instagram! Solidna pigułka wiedzy i inspiracji! Do zobaczenia 🤗 Regulamin dostępny https://allaboutlife.pl/2019/11/26/regulamin-konkursu-akademia-always-postaw-na-siebie-warsztat-3/ Marka skontaktuje się ze zwyciężczyniami poprzez IG.Przystępując do konkursu na zasadach określonych w Regulaminie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie: nazwy i tematyki konta na portalu społecznościowym Instagram oraz ewentualnego wizerunku, zawartego w Pracy Konkursowej. Przetwarzanie wyżej wskazanych danych odbywa się w celu wzięcia udziału w konkursie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Procter & Gamble DS Polska Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zabranieckiej 20, 03-872 Warszawa. W sprawie przetwarzania Twoich danych osobowych możesz się skontaktować z Organizatorem konkursu (kontakt@allaboutlife.pl). Szczegóły dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w § 5 Regulaminu konkursu. Przystępując do konkursu również oświadczasz, że zapoznałeś/aś się z Regulaminem konkursu i akceptujesz jego postanowienia.

A post shared by Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz