Reklama
Strona głowna Ogólne Katarzyna Dąbrowska odchodzi z popularnego serialu. Jest oświadczenie!

Katarzyna Dąbrowska odchodzi z popularnego serialu. Jest oświadczenie!

od Damian Kowal
Reklama
Katarzyna Dąbrowska poinformowała właśnie, że po 11 latach odchodzi z serialu “Na dobre i na złe”. Wydała w tej sprawie specjalne oświadczenie.

W tym tygodniu pojawiła się informacja o zakończeniu mojej przygody z serialem ‘Na dobre i na złe’. Dostaję mnóstwo pytań w tej sprawie, postanowiłam więc odpowiedzieć tutaj

Dalej w oświadczeniu możemy przeczytać, że:

To prawda, w lipcu zakończyłam naszą wieloletnią współpracę, a w październiku wyemitowane zostaną ostatnie odcinki z moim udziałem. Wiki będzie układać sobie życie na nowo i z dala od Leśnej Góry. Dziękuję Wam, Drodzy Widzowie, za te wszystkie lata. Dziękuję za każdą wspólną środę, za sympatię, jaką mnie obdarzyliście, za wsparcie i emocje, którymi nieraz dzieliliście się ze mną. To było dla mnie ważne i piękne zawodowe doświadczenie. Dostałam szansę zagrania ekscentrycznej Wiktorii Consalidy, półkrwi Hiszpanki, postaci złożonej i bardzo kolorowej. Dziękuję tu szczególnie producentowi, Panu Tadeuszowi Lampce, który angażując mnie do tej roli, pomimo ewidentnego braku hiszpańskich warunków, wykazał się nie lada wyobraźnią i odwagą

Jak sama wspomniała na planie serialu spędziła wspaniałe chwile, których nie zapomni na długo. Napisała również dlaczego podjęła taką decyzję.

Zżyłam się z Wiktorią i z całą Leśną Górą. Będę tęsknić za ekipą, za ludźmi, którzy tworzą ten serial, bo przez lata byli nie tylko współpracownikami, ale stali się także moimi przyjaciółmi. Pożegnanie było piękne, huczne i wzruszające. Pora jednak na zmiany, pora iść naprzód… Wierzę bowiem, że zmiana to rozwój. Mam nadzieję, że będziecie mnie nadal wspierać i trzymać za mnie kciuki! A na razie zapraszam na ostatnie odcinki z moim udziałem, obiecuję, że będzie bardzo emocjonująco i ciekawie! Zabierzemy Was także w piękną podróż do Hiszpanii – bo też jaka postać, takie pożegnanie! Ole!

Będziecie tęsknić?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Katarzyna Dąbrowska (@kasiadabrowska)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz