Reklama
Strona głowna Gwiazdy Katarzyna Figura nadal walczy o rozwód!

Katarzyna Figura nadal walczy o rozwód!

od Marcin Karwoski
Reklama
Katarzyna Figura już od ponad 6 lat walczy o rozwód. Okazuje się jednak, że jest to ciągle bezskuteczne. Dziś wyszły na jaw nowe fakty w tej sprawie.

Katarzyna Figura sześć lat temu postanowiła coś zmienić w swoim życiu. Gwiazda zaczęła od przeprowadzki z Warszawy do Gdyni. Wszystko wyznała podczas wywiadu dla miesięcznika “Pani”

Nowe otoczenie, zbudowanie całkiem nowej przestrzeni życiowej zajęło moją głowę i dało mi energię

W dalszej części zdradziła, że początki nie były łatwe dla niej. Gwiazda miała na wychowaniu dwie córki oraz nie miała stałej pracy. Celebrytka starła się o etat w teatrze.

Martwiłam się, czy poradzę sobie finansowo.Wtedy wdrożyłam kolejny plan, czyli sprzedałam dom na Saskiej Kępie. Niedawno sprzedałyśmy też warszawskie mieszkanie mamy. Z pełną świadomością odcięłam wszystkie korzenie.

Na końcu zdradziła jak bardzo przeprowadzka pomogła jej zapomnieć o tym wszystkim. Gwiazda również dodała, że wizyty w Warszawie są dla niej teraz bolesne.

Z wielkim bólem serca wracam na Saską Kępę, gdzie mieszkałam przez wiele lat. Nie lubię jeździć też na starą Ochotę, skąd pochodzę. Nie spaceruję po Warszawie. Nie ma już we mnie ciekawości poznawania tego miasta, ja je doskonale znam

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz