Reklama
Strona głowna Gwiazdy Katarzyna Glinka potwierdza plotki o drugiej ciąży

Katarzyna Glinka potwierdza plotki o drugiej ciąży

od Karolina Melon
Reklama
Katarzyna Glinka spodziewa się drugiego dziecka. Aktorka jednak dwa miesiące temu nie chciała komentować plotek na ten temat. Tym czasem sama się pochwaliła na swoim Instagramie radosną nowiną oraz dołączyła zdjęcie ze sporym brzuszkiem. Autorem zdjęcia jest prawdopodobnie jej syn Filip.

Kochani chciałam powiedzieć Wam sama. W czasie , który pozwala już na dzielenie się tak intymnymi informacjami z prywatnego życia…nie chciałam się ukrywać , z resztą choćbym chciała już się nie da Po prostu chciałam powiedzieć Wam kiedy jest już bezpiecznie. Ja nie do końca odnajduję się w czasach w których tak wiele jest na sprzedaż i zależy mi na zachowywaniu odrobiny prywatności . Mam nadzieję,ze to rozumiecie najbliższy czas będzie dla mnie szczególnya 2020 na pewno wyjątkowy !!!! Póki co pędzę do @teatr_kwadrat zagrać dla Was Kłamstewka. Ps piszcie czy są tutaj dziewczyny ,które czekają na swoje potomstwo w 2020??? Ściskam Was wszystkich Ps2 zdjęcie wykonał dumny mój numer 1 Filip:):):) #women#pregnantbelly#child#ciąza#

 

Materiały prasowe

Aktorka przyznała, że ze względu na zachowanie odrobiny prywatności nie chciała za szybko zdradzać swojego stanu. Warto wspomnieć, że mimo ciąży jest cały czas aktywna zawodowo.

Fani oczywiście pospieszyli z gratulacjami.

“Super! Serdeczne gratulacje

“Gratulacje pani Kasiu

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz