Reklama
Strona głowna Gwiazdy Katarzyna Grochola o ciężkiej walce z chorobą!

Katarzyna Grochola o ciężkiej walce z chorobą!

od Damian Kowal
Reklama
Katarzyna Grochola wypowiedziała się o swojej walce z rakiem. W jaki sposób pokonała to okrucieństwo?!

O swojej walce z rakiem Katarzyna pierwszy raz poinformowała kilka lat temu. Podczas Gali oraz Konferencji #MojaSuperMoc Grochola została zapytana jak wspomina dzień, kiedy dowiedziała się, że ma raka. W wywiadzie z portalem przeambitni.pl zdradziła:

No, pamiętam dokładnie. Pamiętam nawet ten dzień, to był dwudziesty drugi czerwiec i również pamiętam, że lekarze nie chcieli mnie operować i prosili o uregulowanie wszystkich spraw. Miałam małe dziecko wtedy. Dawali mi trzy miesiące życia. I również pamiętam rok później, jak lekarz mnie spotkał na przystanku autobusowym i powiedział: “O Boże, to Pani żyje!”

Do tej pory Katarzyna Grochola niechętnie mówi jak dokładnie wygrała walkę z chorobą. Podczas leczenia bardzo wspomogli ją rodzice. Pisarka dodała, że:

Moja córka Dorota, miała wtedy 6 lat i sobie pomyślałam: “Takiego… umrę przed jej osiemnastką […] No tak, byłam po rozwodzie i było wiadomo, że moja córka będzie musiała gdzieś być przez ten czas mojego leczenia czy mojej operacji, której miało nie być, przez ten czas naświetlań itd. No i tutaj bardzo mi pomogli rodzice…

Wiedzieliście o tym fakcie?!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Katarzyna Grochola (@katarzynagrochola_official)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz