Reklama
Strona głowna Ogólne Katarzyna Nosowska o wiadomościach, które napisała do Małgorzaty Rozenek!

Katarzyna Nosowska o wiadomościach, które napisała do Małgorzaty Rozenek!

od Damian Kowal
Reklama
Katarzyna Nosowska przyznała się co takiego napisała do Małgorzaty Rozenek! W jednej z rozmów zdradziła dlaczego napisała właśnie do niej.

Zapytana o polski show-biznes reporterce jastrzabpost.pl odpowiedziała słowami:

Kiedy człowiek zacznie się zajmować sobą, to przestaje odczuwać potrzebę wypowiadania się na wszystkie możliwe tematy. Czasami sobie oglądam ludzi na instagramie, podoba mi się to. Kiedy ktoś sprawia, że robi mi się ciepło przy sercu, to mówię o tym tej osobie
Np. ostatnio napisałam do pani Małgorzaty Rozenek, ponieważ widziałam wywiad z nią, Magdy Mołek i bardzo czułam się cudownie, słuchając jej. Był to wspaniały czas, który spędziłam z tymi dwiema Paniami, które ze sobą rozmawiają. I pomyślałam, że nie zachowam tej wiedzy dla siebie, tylko podziękuję jej za to, ponieważ ona mówiąc o swoim życiu szczerze, dała mi taki moment, że pomyślałam sobie, że bardzo jej dziękuję.

Według Nosowskiej to właśnie tacy ludzie tworzą polski show-biznes. Piosenkarka wyłapuje cenne rzeczy w swym otoczeniu i nie skupia się na ich negatywach.

A co takiego odpowiedziała Małgorzata Rozenek?

Odpowiedziała mi króciutko, ale bardzo miło. I uważam, że to jest tzw. dobro między ludźmi. Jeżeli chcemy powiedzieć komuś coś miłego, podziękować, to brzmi banalnie, ale dlaczego to zachowywać dla siebie. Czemu nie powiedzieć komuś dziękuje za to, że sprawił Ci sekundę, albo 5-10 minut radości. […] Zawsze możemy zobaczyć w rzeczywistości to, co jest nieciekawe, bo nasze oczy zamulone takim podejściem pokazują nam to, co jest nieciekawe. A ja teraz zajmuje się wyłapywaniem tego, co mnie otacza i za co mogę być wdzięczna. Bo to jest. To nigdy nie zniknęło.

I to się nazywa wsparcie rodzimego show-biznesu!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Nosowska (@nosowska.official)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz